electro-dom.com → Прочее

Купівля трактора для ферми

Кожен фермер, який вирішив розширити своє господарство, хоча б раз, але замислювався над питанням, чим полегшити свою щоденну працю. І в першу чергу постає проблема вибору якісної техніки та працьовитого персоналу. Купити японський трактор чи взяти в оренду китайський? Запросити сезонних працівників чи винайняти постійних помічників?
І якщо проблему вибору персоналу вирішує кожен так, як вважає за потрібне, то від неправильно обраної техніки може залежати, чи буде зібраний урожай восени в тих обсягах, які були заплановані.

За статистикою, роботою якісних японських тракторів лишаються задоволені 100 відсотків користувачів. Уніфіковані, надійні і екологічно безпечні трактори зможуть виконати свою роботу краще, ніж їхні китайські «колеги». А нижча заявлена потужність, яка може бути від 10 до 40-45 кінських сил, виявляється ефективнішою, ніж потужніша машина з більшою кількістю «коней» під капотом. Це відбувається через більшу кількість передач, що робить «японців» результативнішими і економнішими у обслуговуванні.

Для обробки маленьких обсягів роботи корисними будуть міні-трактори, які є більш маневреними і позволяють заїжджати у найвужчі і найнедоступніші місця. Розхід палива цих малюків приємно здивує, адже ціни на пальне становлять доволі велику частину розхідної частини будь-якого господарства. А завдяки компактним розмірам такої техніки, їхнє зберігання у зимовий період не є проблемою для фермерів, що ще більше привертає увагу до них все більшої кількості людей.

В Японії на купівлю нового обладнання фермерам щедро виписують дотації, що позволяє продавати вживану техніку за кордон по доволі низькій ціні. Завдяки цьому «японці» працюють на полях багатьох країн, перекриваючи затрати на їхню купівлю і обслуговування в дуже короткий термін.